testy dla trzecioklasistów

bdz

Test Trzecioklasisty z OPERONEM 2016 - ODPOWIEDZI, zadania, arkusze CKE! Jak poszło?

Test Trzecioklasisty z OPERONEM 2016 - ODPOWIEDZI, zadania, arkusze CKE! Jak poszło?

Test Trzecioklasisty 2016 już za nami! Ta akcja Operonu ma na celu podsumowanie pierwszego etapu edukacji bazujące na ocenianiu kształtującym. Szkoły, które zgłosiły się do udziału w projekcie Operonu przeprowadziły już sprawdzian. Dziś publikujemy oficjalne arkusze i klucze odpowiedzi do Testu Trzecioklasisty 2016.

Test Trzecioklasisty z OPERONEM 2016 - arkusze, rozwiązania, ODPOWIEDZI. Zobacz, jak ci poszło!

Test Trzecioklasisty to coroczna akcja Operonu i mająca na celu podsumowanie pierwszego etapu edukacji bazujące na ocenianiu kształtującym. Szkoły, które zgłosiły się do udziału w projekcie Operonu przeprowadziły już sprawdzian. Dziś publikujemy oficjalne arkusze i klucze odpowiedzi do Testu Trzecioklasisty 2016.

Maturzyści próbują sił. Dziś czas na matematykę

Trzecioklasiści napisali we wtorek próbną maturę z języka polskiego. W środę test z matematyki

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2011/2012. W piątek języki obce

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2011/2012. W piątek języki obce

egzaminach gimnazjalnych w roku szkolnym 2011/2012 jest również test z języka obcego na poziomie rozszerzonym. Będą musieli go zdawać wszyscy ci, którzy tego języka uczyli się już w podstawówce. Dla pozostałych będzie dobrowolny. Język angielski króluje Na próbnym egzaminie gimnazjalnym uczniowie mogli

Trzeci dzień egzaminu gimnazjalnego [RELACJA NA ŻYWO]

Według gimnazjalistów wczorajszy egzamin z matematyki nie należał do najtrudniejszych: 9:16 Dla porównania, średnie wyniki z innych języków obcych na poziomie podstawowym na egzaminie gimnazjalnym 2012: niemiecki - 57 proc., rosyjski - 65 proc., francuski - 69 proc., hiszpański - 71 proc. włoski - 62

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2011/2012. Jutro część matematyczno-przyrodnicza

uczniów. Największą popularnością spośród języków obcych najwięcej osób wybrało język angielski - 82% uczniów. Co ciekawe każdy z nich zdecydował się pisać egzamin z j. angielskiego na poziomie rozszerzonym. Czeka cię egzamin gimnazjalny? Zapisz się na bezpłatny newsletter dla gimnazjalistów!